Drąsiai skambinkite
+370 448 68 202

Naujienos

Seminaras jaunam verslui „Tautinio paveldo sertifikavimas“

2020 m. rugpjūčio mėn. 25 d. 09.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko g. 5, LT-90311 Rietavas.

Seminaro tikslas – aptarti kuo skiriasi tautinio paveldo, regioniniai ir vietos produktai, kokios yra jų funkcijos bei kaip galima padidinti jų pridėtinę vertę ir sertifikuoti. Seminare pasidalinsime gerosios patirties pavyzdžiais apie Rietavo savivaldybėje ir Žemaitijos regione gyvenančius bei dirbančius tradicinius amatininkus, jų sertifikuotus ir tautinio paveldo pripažintus produktus. Aptarsime tautinio paveldo, regioninių ir vietos produktų populiarinimo, pateikimo ir pardavimo būdus. Apžvelgsime pagrindinius pasirengimo mugėms ir parodoms principus. Seminaru taip pat siekiama skatinti vietos produktų ir (ar) paslaugų tiekimo turizmui verslo modelio prototipo vystymą, kurti aukštos pridetinės vertės pasiūlymus.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Seminaras jaunam verslui „Bendradarbiavimas“

2020 m. rugpjūčio mėn. 18 d. 09.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko g. 5, LT-90311 Rietavas.

Seminaro tikslas – suteikti seminaro dalyviams teorinių žinių ir praktinių patarimų, skatinančių bendradarbiavimą ir padėsiančių siekti bendradarbiavimo efektyvumo. Bendradarbiavimas, tai svarbus gebėjimas, atveriantis galimybes efektyviai siekti savo tikslų, mokytis iš kitų, nepasimesti sudėtingose situacijose, mokytis lyderystės ir iniciatyvos, įgyvendinant įvairius sumanymus.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje 2020 m. rugpjūčio 11 d. nuo 13.00 iki 17.00 val.

Vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“ įgyvendina projektą „Veik Rietave“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0005 ir kviečia Jus dalyvauti organizuojamoje apvalaus stalo diskusijoje.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Seminaras jaunam verslui „Klientų aptarnavimas“

2020 m. rugpjūčio mėn. 06 d. 09.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko g. 5, LT-90311 Rietavas.

Seminaro tikslas – sužinoti svarbiausius savo ir įmonės įvaizdžio formavimo bei tobulinimo ypatumus. Seminaro metu dalyviai aptars būtinas profesionalaus darbuotojo savybes ir nuostatas, daugiau sužinos apie kliento arba vartotojo pasitenkinimą ir komunikacijos ypatumus.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje 2020 m. rugpjūčio 03 d. 13.00 – 16.00 val.

Rietavo miesto vietos veiklos grupė (toliau – RMVVG) baigia įgyvendinti projektą „Mobilus paslaugų centras“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0003, kurio metu buvo išvystyti nauji paslaugų pasiūlymai Rietavo savivaldybės gyventojams ir šioje teritorijoje veikiančioms įstaigoms.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Seminaras jaunam verslui „Marketingas“

2020 m. liepos mėn. 31 d. 09.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko g. 5, LT-90311 Rietavas.

Seminaro tikslas – padėti dalyviams padidinti pardavimus, išleidžiant kuo mažiau pinigų. Seminaro metu aptarsime, kuo skiriasi skaitmeninė rinkodara nuo tiesioginės, kokius reklamos būdus turėtų rinktis smulkūs verslai, priklausomai nuo jų veiklos pobūdžio. Taip pat apžvelgsime verslininkų padarytas klaidas, pagrindinius instrumentus ir strategijas.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Skelbiamas kvietimas teikti vietos plėtros projektinius pasiūlymus

Rietavo miesto vietos veiklos grupės (toliau – Rietavo m. VVG) valdyba posėdyje, vykusiame 2020 m. liepos 24 d., protokolo Nr.3, paskelbė kvietimą teikti vietos plėtros projektinius pasiūlymus nuo 2020 liepos 27 d., pagal Rietavo miesto vietos veiklos grupės 2016-2022 metų vietos plėtros strategijos:

1. Tikslą: PASKATINTI GYVENTOJŲ UŽIMTUMĄ PER VERSLUMO UGDYMĄ IR ĮSIDARBINIMO GALIMYBIŲ RIETAVO MIESTE GERINIMĄ.

1. 2. Uždavinį: Suteikti Rietavo miesto gyventojams įsidarbinimui reikalingą informaciją  bei kompetenciją

1.2.1. veiksmas. Įgyvendinti iniciatyvas, užtikrinančias naujų profesinių įgūdžių įgijimą.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus registruotis į liepos ir rugpjūčio mėnesį vyksiančius mokymus

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Seminaras jaunam verslui „Strateginis valdymas ir konkurencinis pranašumas“

2020 m. liepos mėn. 29 d. 09.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko g. 5, LT-90311 Rietavas.

Seminaro metu analizuosime konkurencinio pranašumo logiką, jo kūrimo eigą ir naudą. Aptarsime skirtingas konkuravimo strategijas, jų pliusus ir minusus, pasirinkimo kriterijus ir būtinąsias sąlygas. Seminaro metu dalyviai galės praktiškai paanalizuoti savo veiklos ar idėjos pranašumus.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Seminaras jaunam verslui „Efektyvūs pardavimai“

2020 m. liepos mėn. 23 d. 09.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko g. 5 LT-90311 Rietavas.

Seminaro metu bus gilinamasi į pardavimo funkcijos versle užkuliusius: kodėl vieni parduoda geriau ir daugiau, kaip šiais laikais lengviausia parduoti, kokios pardavimo technikos populiariausios. Seminaro metu mėginsime modeliuoti pardavimų argumentus vartotojo perspektyvoje.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Rietavo miesto vietos veiklos grupės mokymai jauniems verslams 2020 m. liepos mėnesį

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus registruotis į liepos mėnesio vykstančius mokymus

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje (2020-06-30 d. 09.00 – 12.00 val.)

Daugiau informacijos – https://bit.ly/2Aku0Tn.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje (2020-06-23 d. 09.00 – 12.00 val.)

Daugiau informacijos – https://bit.ly/2Aku0Tn.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje (2020-06-19 d. 13.00 – 16.00 val.)

Daugiau informacijos – https://bit.ly/2Aku0Tn.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje 2020-06-12 d. 13.00 – 17.00 val.

Daugiau informacijos – https://bit.ly/2Aku0Tn.

Skaityti daugiau »

Teisės aktų pakeitimai

Projektų finansavimo sąlygų aprašo ir Vietos plėtros strategijų atrankos ir įgyvendinimo taisyklių pakeitimas.

Skaityti daugiau »

Kviečiame socialines paslaugas teikiančias NVO teikti subsidijų paraiškas

Informuojame, kad nuo 2020 m. birželio 05 d. Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos priima paraiškas dėl pagalbos nevyriausybinėms organizacijoms, nukentėjusioms nuo COVID–19 sukeltų pasekmių, subsidijų teikimo priemonės.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje

Daugiau informacijos rasite paspaudę čia.

Skaityti daugiau »

Reiškiame užuojautą

Skaityti daugiau »

Skelbimas: ieškomas darbuotojas Rietavo miesto vietos veiklos grupės administratoriaus pareigoms užimti

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė yra nevyriausybinė organizacija, kuri Rietave pagal savo veiklos kompetenciją ir galimybes skatina Rietavo miesto plėtrą, aktyviai dalyvauja rengiant ir įgyvendinant miesto plėtros planus ir programas Rietavo miesto teritorijoje, siekia Asociacijos narių veiklos koordinavimo, atstovavimo jos narių interesams ir tenkinti kitus viešuosius interesus.

Skaityti daugiau »

Konkursas „Saugus eismas kelyje 2020“

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (Kelių direkcija) skelbia piešinių konkursą „Saugus eismas kelyje 2020“. Šeši konkurso nugalėtojų darbai bus perpiešti ant autobusų stotelių paviljonų. Konkurse kviečiami dalyvauti visų Lietuvos rajonų švietimo ir ugdymo įstaigų mokiniai, nevyriausybinių organizacijų nariai, bendruomenės.

Skaityti daugiau »

Kviečiame dalyvauti ESF projektų dalyvių konkurse „ŽINGSNIAI 2020“

Kviečiame Jus dalyvauti tradiciniame ESF projektų dalyvių sėkmės istorijų konkurse ŽINGSNIAI 2020! Europos socialinio fondo projektai, įgyvendinami Lietuvoje, jau ne vienus metus dažnam žmogui tampa taip reikalinga motyvacija pokyčiams. Kartais tai būna lemiamas žingsnis, iš esmės keičiantis žmogaus požiūrį į save ir supantį pasaulį.

Skaityti daugiau »

Patvirtinta Laikinoji tvarka projektų administravimui supaprastinti

ES fondų lėšų administravimo sistema, reaguodama į padėtį šalyje ir įgyvendindama Vyriausybės priimtą Ekonomikos skatinimo ir COVID-19 sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą, spartina investicijų pagal 2014-2020 m. ES investicijų veiksmų programą tempą.

Kaip pranešė Finansų ministerija, vakar patvirtinta Laikinoji tvarka skirta projektų administravimui supaprastinti. Ji galios tol, kol Lietuvoje bus paskelbta ekstremali situacija.

Skaityti daugiau »

Įgyvendinamas projektas „Mobilus paslaugų centras“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0003

Pagrindinis projekto tikslas – pagerinti Rietavo bendruomenės narių padėtį darbo rinkoje teikiant pagalbą verslo plėtrai. Norint išvystyti trūkstamas paslaugas, bus formuojamas paslaugų klasteris, kurio dalyviams (jauno verslo subjektams) bus organizuojami mokymai ir suteikiama galimybė naudotis septynėmis techninės įrangos priemonėmis. Taip pat klasterio dalyviams vyks apvalaus stalo diskusijos, gyventojai bus informuojami apie naujas paslaugas, taipogi vyks ir gerosios patirties mainai.

Šiuo projektu bus sukurtas paslaugų klasteris, kuris prisidės prie bendro svetingumo, bus tvarkoma ir gražinama aplinka Rietavo mieste, organizuojamas saugus ir kokybiškas vietos produktų tiekimas, jaunieji verslininkai veikdami klasteryje skatins socialinio verslo atsiradimą ir vystymąsi Rietavo mieste. Kurdami paslaugų klasterį, jo nariai gaus abipusę naudą, nes bendradarbiaudami ir suvieniję jėgas greičiau vyks paslaugos kūrimo procesas ir greičiau bus įvedamas į rinką.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Atšaukiama apvalaus stalo diskusija

Atsiprašome, tačiau vadovaujantis Rietavo savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 5 d. įsakymu „Dėl gripo epidemijos paskelbimo Rietavo savivaldybėje“ Nr. AV-140., yra atšaukiama 2020 m. kovo 12 d. turėjusi vykti apvalaus stalo diskusija

Artimiausia apvalaus stalo diskusija numatoma 2020 m. kovo 23 d. Stebėkite naujienas! Situacijai dar pasikeitus vėl Jus informuosime.

Skaityti daugiau »

Kvietimas dalyvauti apskritojo stalo diskusijose

Skaityti daugiau »

Mokymai „VIETOS PLĖTROS PROJEKTŲ RENGĖJAMS“

Skaityti daugiau »

Draugija „Motulės delnuos“ sėkmingai įgyvendino projektą „Išmanios daugiavaikės mamos“.

Draugija „Motulės delnuos“ sėkmingai įgyvendino projektą „Išmanios daugiavaikės mamos“, projekto Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0006. Projekte sudalyvavo 41 tikslinės grupės dalyvis. Veiklas organizavo ir su tiksline grupe dirbo 15 savanorių. Projekto metu suorganizuoti 3 mokymai savanoriams, 8 susitikimai su Rietavo įmonėmis ir organizacijomis, 12 maisto dirbtuvių Projekto galutinis rezultatas „Receptų ir idėjų knyga“

Skaityti daugiau »

Pratęstas kvietimas teikti projektinius pasiūlymus

Dėmesio! Rietavo miesto vietos veiklos grupė pratęsė paskelbtų kvietimų teikti projektinius pasiūlymus pagal Rietavo VVG 2016-2022 m. vietos plėtros strategijos 1.1.2; 1.1.3; 1.2.1; 2.1.2; 2.2.1 veiksmus terminą iki 2019-12-20. Daugiau informacijos apie kvietimus: http://rietavomvvg.lt/kvietimai/

Skaityti daugiau »

Rengiamas Rietavo miesto VVG strategijos keitimo projektas

Siekiant efektyviau panaudoti Rietavo miesto VVG vietos plėtros strategijos (toliau – Strategija) lėšas, rengiamas Strategijos keitimo projektas. Strategijos keitimo pasiūlymus, atsižvelgiant į patvirtintą Rietavo miesto VVG vietos plėtros strategiją ir Vietos plėtros strategijų atrankos ir įgyvendinimo taisykles, galima pateikti iki 2019 m. gruodžio 16 d. el. p. rietavomvvg@gmail.com.  Rietavo miesto VVG strategiją ir keitimo projektą […]

Skaityti daugiau »

Informacija apie paskelbtą kvietimą Nr. 3

Rietavo m. VVG 2019 m. lapkričio 5 d. paskelbė kvietimą teikti bendruomenės inicijuotos vietos plėtros projektinius pasiūlymus pagal Rietavo m. VVG 2016-2022 m. vietos plėtros strategijos: 1.1.2 veiksmą. Ugdyti ir plėtoti Rietavo miesto gyventojų kompetencijas kuriant, įgyvendinant bei plėtojant verslą 1.1.3 veiksmą. Teikti paramą smulkiems verslininkams, kuriantiems verslą turizmo paslaugų srityje verslo pradžiai 1.2.1 veiksmą. Įgyvendinti […]

Skaityti daugiau »

Patvirtintas siūlomų finansuoti projektų sąrašas. Kviečiame susipažinti!

2019 m. rugsėjo 13 d. Rietavo miesto vietos veiklos grupės valdyba patvirtino 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927 iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų siūlomų bendrai finansuoti bendruomenės inicijuotų vietos plėtros projektų sąrašą Nr.2. Kvieičiame susipažinti! Vietos pletros projektu sarasas […]

Skaityti daugiau »

Informacija bendruomenėms, vystančioms socialinį verslą.

Informacija bendruomenėms, vystančioms socialinį verslą.

Dalinamės informacija apie panaudos pagrindais turto valdymo galimybes bendruomenėms, vystantiems socialinį verslą.

Skaityti daugiau »

Kvietimas dalyvauti psichikos sveikatos kompetencijų didinimo darbuotojams programoje

Kvietimas dalyvauti psichikos sveikatos kompetencijų didinimo darbuotojams programoje

Kviečiame Rietavo savivaldybės įmones dalyvauti psichikos sveikatos kompetencijų didinimo darbuotojams programoje. Organizatorius Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Dalyvių registracija: įmonės turi registruotis iki rugsėjo 30 d. telefonu 8-655-93783, el. paštu ieva.taroze@visuomenessveikata.lt arba internetiniame puslapyje www.visuomenessveikata.lt (renginiai-psichikos sveikatos kompetencijų didinimo darbuotojams programa Rietavo savivaldybėje (registracija)). Su kiekvienu užsiregistravusios įmonės atstovu susisieks atranką vykdantis specialistas ir informuos apie […]

Skaityti daugiau »

Konferencija „Veik Rietave“

Konferencija „Veik Rietave“

Organizuojama KONFERENCIJA „VEIK RIETAVE“, 2019 m. liepos 24 d.   Vieta: Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salėje, Parko g. 5, Rietavas   Konferencijos tikslas – įkvėpti, suteikti informacijos, žinių ir idėjų, pasitikėjimo, apie bendradarbiavimą ir jo galimybes. Kaip veikdami kartu galime pagerinti gyventojų užimtumą, verslumą ir įsidarbinimo galimybes Rietavo mieste.   Konferencijos organizatorius: Vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“   Norinčius dalyvauti konferencijoje kviečiame […]

Skaityti daugiau »

Pratęstas terminas teikti projektinius pasiūlymus

Dėmesio! Rietavo miesto vietos veiklos grupė pratęsė paskelbtų kvietimų teikti projektinius pasiūlymus pagal Rietavo VVG 2016-2022 m. vietos plėtros strategijos 1.1.1; 1.1.3; 1.2.1; 1.2.2; 2.1.2; 2.1.3; 2.2.1 veiksmus terminą iki 2019-07-01. Daugiau informacijos apie kvietimus: http://rietavomvvg.lt/kvietimai/

Skaityti daugiau »

DĖMESIO!!! Mokymai „Vietos plėtros projektų rengėjams“

DĖMESIO!!! Mokymai „Vietos plėtros projektų rengėjams“

Kviečiame dalyvauti mokymuose projektų rengėjams, kurie prasidės 2019 m. gegužės 2 d. (ketvirtadienį) 9.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salėje, Parko g. 5 Rietavas. Mokymus ves lektorius Juozas Meldžiukas. Mokymų metu lektorius padės išgryninti projekto temą, padės sudėlioti projekto apimtį, todėl rekomenduojama dalyvauti su savo kompiuteriais. Registruokitės į mokymus el. paštu rietavomvvg@gmail.com […]

Skaityti daugiau »

Patvirtinta Strategijos įgyvendinimo ataskaita už 2018 m.

Rietavo miesto vietos veiklos grupės nariai patvirtinto Rietavo miesto 2016-2020 m. vietos plėtros strategijos įgyvendinimą 2018 m. Visuotinio susirinkimo metu 2019 m. balandžio 26 d. patvirtino Strategijos įgyvendinimo ataskaitą už 2018 m. Su ataskaita galite susipažinti čia: Vietos pletros strategijos metine igyvendinimo ataskaita uz 2018 m

Skaityti daugiau »

Dalyvaujame Socialinio verslo forume

Dalyvaujame Socialinio verslo forume

Forumas    

Skaityti daugiau »

Skelbiamas 2019 m. Jaunimo savanoriškos tarnybos programų savivaldybėse finansavimo konkursas

Vadovaujantis Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) vyriausiojo patarėjo, pavaduojančio direktorių 2019 m. kovo 22 d. įsakymu Nr. 2V-67 (1.4) „Dėl Jaunimo savanoriškos tarnybos programų finansavimo savivaldybėse 2019 metais konkurso nuostatų ir šio konkurso komisijos sudėties patvirtinimo“, 2019 m. kovo 23 d. paskelbtu Teisės aktų registre Jaunimo  savanoriškos tarnybos programų finansavimo savivaldybėse 2019 metais konkursas (toliau – Konkursas).

Skaityti daugiau »

Paskelbtas kvietimas teikti vietos plėtros projektinius pasiūlymus pagal Rietavo miesto vietos plėtros strategija 2016-2022 m.

Su paskelbtais kvietimais galite susipažinti čia

Skaityti daugiau »

Informacinis renginys – mokymai

Informacinis renginys – mokymai

Informacinis renginys – mokymai „Europos Sąjungos investicijų teikiamos galimybės neįgaliųjų reikmėms“ Renginio data: 2019 m. kovo 21 d. Renginio vieta: Rietavo turizmo ir verso informacijos centras, Parko g. 5 Rietavas

Skaityti daugiau »

Projektas „Mobilus paslaugų centras“

Projektas „Mobilus paslaugų centras“

Šiuo projektu bus sukurtas paslaugų klasteris (vienetas, sudarytas iš kelių vieno tipo elementų, kuris veikia kaip vieninga sistema, turinti tam tikrų savybių), kuris prisidės prie bendro svetingumo, bus tvarkoma ir gražinama aplinka Rietavo mieste, organizuojamas saugus ir kokybiškas vietos produktų tiekimas, jaunieji verslininkai veikdami klasteryje skatins socialinio verslo atsiradimą ir vystymąsi Rietavo mieste.   Projektas […]

Skaityti daugiau »

Projektas „Veik Rietave“

Projektas „Veik Rietave“

Projektu  siekiama didinti Rietavo bendruomenės integraciją ir pagerinti bendruomenės narių padėtį darbo rinkoje įkuriant vietos gamintojų ir paslaugų teikėjų bendradarbiavimo tinklą veik.rietave. Uždaviniai: Skatinti vietos paslaugų teikėjų ir produktų gamintojų įsitraukimą į bendradarbiavimo veik.rietave tinklo veiklą 1.1. Vietos paslaugų teikėjų ir produktų gamintojų duomenų bazės atnaujinimas www.veik.rietave.lt; 1.2. 4 susitikimai, apvalaus stalo diskusijų organizavimas; Stiprinti […]

Skaityti daugiau »

Projektas „Išmanios daugiavaikės mamos“

Projektas „Išmanios daugiavaikės mamos“

Projektu siekiama paskatinti daugiavaikių mamų ir jų šeimų Rietavo mieste socialinę integraciją, atskleidžiant ir ugdant jų kūrybinį potencialą stiprinant bendradarbiavimą su Rietavo organizacijomis. Uždaviniai ir veiklos: Daugiavaikių mamų kūrybinio potencialo atskleidimas per socialinių ir technologinių įgūdžių ugdymą. 1.1. Psichologinių mokymų, skatinančių kūrybiškumą ir savęs pažinimą organizavimas 1.2. IT (kompiuterio, išmanaus tel.) mokymai, skirti daugiavaikių mamų ir […]

Skaityti daugiau »

Projektas „SENJORAI MODERNIOJE VISUOMENĖJE“

Projektu siekiama didinti senyvo amžiaus žmonių socialinę integraciją Rietavo mieste, mažinant socialinę atskirtį ir stiprinant bendruomeniškumą. Projekto uždavinys: Įtraukti Rietavo miesto pagyvenusius žmones į aktyvias veiklos sritis per kūrybiškumą, užimtumą pasitelkiant kultūros ir meno priemones.   Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų Sutartis pasirašyta 2018-08-31. Projekto trukmė 20 mėn. Projektą vykdo: Rietavo trečiojo amžiaus […]

Skaityti daugiau »

Projektas „SĖKMĖS KOMANDA“

Šiuo projektu sprendžiamas Rietavo miesto darbingo amžiaus moterų įtraukimo į darbo rinką klausimas. Projekto uždaviniai: Per projekto įgyvendinimo laikotarpį pagerinti 15 moterų verslumo įgūdžius, apmokant jas ir įtraukiant jas į mentorystės schemos „Sėkmės komanda“ įgyvendinimą. Mokymų pardavimų tema organizavimas; Siuvimo kursų organizavimas; Mentorystės schemos „Sėkmės komandos“ įgyvendinimas. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. […]

Skaityti daugiau »

Projektas „Ugdančio užimtumo paslaugų vystymas Rietavo žmonėms su sutrikusio intelekto negalia“

Įdiegtos naujos paslaugos ir patobulintos jau vykdomos paslaugos užtikrins geresnę sutrikusio intelekto negalią turinčių asmenų ir jų šeimų narių integraciją Rietavo mieste bei mažins jų socialinę atskirtį.   Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Sutartis pasirašyta 2018-09-19. Projekto trukmė 12 mėn. Projektą vykdo Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Rietavo viltis“. L. Ivinskio g. 8, […]

Skaityti daugiau »

Mokymai „Vietos plėtros projektų vykdytojams“

Mokymai „Vietos plėtros projektų vykdytojams“ Strategijos „Rietavo miesto vietos veiklos plėtros strategija 2016-2022 m.“ Mokymų tikslas – suteikti žinias ir gebėjimus būtinus kokybiškų projektų įgyvendinimui. Mokymų trukmė – 8 ak. val. Mokymai vyks 2018 m. birželio 12 d. nuo 9.00 val.  Vieta: Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė Parko g. 5, Rietavas Lektorius Žydrūnas Šipka […]

Skaityti daugiau »