Drąsiai skambinkite
+370 448 68 202

Kviečiame jauną verslą įgyti naujų įgūdžių ir kompetencijų 3D spausdinimo srityje

Kviečiame jauną verslą – ne ilgiau kaip 2-jus metus Rietavo mieste veikiančių įmonių steigėjus, vadovus, darbuotojus arba savarankiškai dirbančius asmenis įgyti naujų įgūdžių ir kompetencijų 3D spausdinimo srityje bei šias kompetencijas panaudoti savo versle.

Kas Jūsų laukia:

  • galimybė dalyvauti 5-iuose mokymuose, kurių metu galėsite iš arčiau susipažinti su 3D technologija, prisiliesti prie 3D modeliavimo, prototipų projektavimo ir 3D modelių paruošimo eigos;
  • galimybė susipažinti su 3D spausdintuvų galimybėmis ir juose naudojamomis medžiagomis;
  • galimybė per trumpą laiką įgyti mechatronikos ir inžinerijos pradmenis;
  • galimybė neatlygintinai naudotis technine įranga – 3D spausdintuvu savo verslo užsakymams;
  • galimybė gauti individualias konsultacijas, kurias Jums per mokymosi laikotarpį teiks verslo mentoriai;
  • galimybė dalyvauti apvalaus stalo diskusijose, kurių metu bus diskutuojama, aiškinamasi ir bandoma rasti atsakymus į Jums (Jūsų verslui) rūpimus aktualius klausimus.

Visa tai Jums siūlo Rietavo miesto vietos veiklos grupė, įgyvendindama projektą „Trijų dimensijų spausdintuvas“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0318. Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioritetą „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“.

Daugiau informacijos apie projektą – https://rietavomvvg.lt/category/igyvendinami-projektai 

Susidomėjusius prašome registruotis užpildydami žemiau esančią dalyvio registracijos anketą iki 2021 m. liepos mėn. 02 d.

Registracija
1. Jeigu tai ne pirmoji Jūsų įregistruota individuali veikla pagal pažymą arba verslo liudijimą, tuomet prašome nurodyti ankstenės įregistruotos individualios veiklos pradžios datą.
2. Kodėl norite dalyvauti?