Drąsiai skambinkite
+370 448 68 202

Naujienos

Vyksta Rietavo vietos plėtros strategijos rengimas

Rietavo bendruomenė rengia naują Rietavo vietos plėtros strategiją. Procesui vadovauja Rietavo miesto vietos veiklos grupė. Šiuo metu Rietavo organizacijos teikia savo būsimų, galimų projektų idėjas. Strategija rems veiklas susijusias su 2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programos 4 prioriteto „Socialiai atsakingesnė Lietuva“ 4.7. uždaviniu „Skatinti aktyvią įtrauktį, siekiant propaguoti lygias galimybes, nediskriminavimą ir aktyvų dalyvavimą, […]

Skaityti daugiau »

Kviečiamas visuotinis Rietavo MVVVG narių susirinkimas

2023 m. balandžio mėn. 28 d. įvyks Rietavo miesto vietos veiklos grupės visuotinis narių susirinkimas ir rietavo MVVG valdybos posėdis. 

Skaityti daugiau »

Rengiamasi naujai Rietavo miesto VVG plėtros strategijai

2023 m. kovo mėn. 20 d. 14.00 val. VšĮ Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salėje (Parko g. 5, Rietavas) vyko Rietavo miesto vietos veiklos grupės visuotinis narių susirinkimas. Susirinkimo metu buvo pristatyta 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programa skirta bendruomenės inicijuotai vietos plėtrai. Lyginant su praėjusiu laikotarpiu yra skirtas didesnis finansavimas vietos […]

Skaityti daugiau »

RMVVG vietos plėtros strategijos įgyvendinimas

Rietavo vietos plėtros strategija jau įgyvendinta, liko parengti paskutines ataskaitas. Bet labai svarbu įvertinti strategijos pasiekimus ir kokį pokytį tai sukėlė bendruomenei.   Kovo 9 dieną vyko susitikimas su Rietavo bendruomene, kurio metu apžvelgt pasiekimai ir rezultatai. Strategijos įgyvendinime dalyvavo 12 organizacijų, kurios pateikė ir įgyvendino 18 projektų. Rietavo VPS padrąsino socialinių problemų turinčius asmenis imtis […]

Skaityti daugiau »

Kviečiamas visuotinis Rietavo MVVVG narių susirinkimas

2023 m. kovo mėn. 20 d. 14.00 val. VšĮ Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salėje (Parko g. 5, Rietavas) vyks Rietavo miesto vietos veiklos grupės visuotinis narių susirinkimas. Susirinkimo metu be Rietavo MVVVG klausimų bus pristatyta 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programa skirta bendruomenės inicijuotai vietos plėtrai. Nors vietos plėtros strategijų rengimo […]

Skaityti daugiau »

Rietavo MVVG vietos plėtros strategijos projektų apžvalga, 3 dalis

Baigdami apžvalginę kelionę po Rietavo vietos plėtros strategijos projektus, pristatome dar šešis Rietavo miesto vietos plėtros strategijos projektus. Bet svarbiausia, siūlome jums nepraleisti progos ir dalyvauti naujojo laikotarpio vietos plėtros strategijos rengime, o vėliau ir įgyvendinime. Kaip tai galima padaryti? Visų pirma su savo klausimais ir idėjomis kreiptis į Rietavo miesto vietos veiklos grupę, o […]

Skaityti daugiau »

Rietavo MVVG vietos plėtros strategijos projektų apžvalga, 2 dalis

Toliau supažindiname su Rietavo MVVG vietos plėtros strategijos projektais. Primename, kad Rietavo vietos plėtros strategija buvo įgyvendinama 2017 – 2023 metais. Per šį laikotarpį įgyvendinta 18 projektų, kurių bendra vertė 425625 eurai.  Buvo planuota, kad projektų veiklose dalyvaus 423 dalyviai iš Rietavo miesto. Šis rodiklis gerokai viršytas, šiai dienai žinoma, kad projektų veiklose dalyvavo 638 […]

Skaityti daugiau »

Apvalaus stalo susitikimas aptarti RMVVG strategijos rezultatus

Vasario 23 dieną vyko susitikimas su Rietavo bendruomene kad aptarti įgyvendintos strategijos rezultatus ir patirtis. Projekto vadovė Laima Dockevičienė apžvelgė Rietavo vietos plėtros strategiją. 6 strategijos projektai veikė socialinio bendruomeninio verslo skatinimo tematikoje, 3 projektai sprendė įsidarbinimui reikalingos informacijos teikimo ir kompetencijų ugdymo klausimus, 4 projektai veikė socialiai pažeidžiamų integracijos ir įtraukimo srityje, net 5 […]

Skaityti daugiau »

Rietavo MVVG vietos plėtros strategijos projektų apžvalga

Rietavo miesto vietos veiklos grupė jau baigia įgyvendinti vietos plėtros strategiją 2014-2020 m. 12 Rietavo miesto organizacijų įgyvendino 18 projektų. 9 projektai sprendė užimtumo, verslumo, įsidarbinimo galimybių klausimus. Taip buvo skatinamas socialinis ir bendruomeninis verslas, užtikrinama įsidarbinimui reikalinga informacija ir kompetencijos. 9 projektai buvo apie socialinę integraciją, atskirties mažinimą, bendruomeniškumo stiprinimą. Projektai buvo skirti socialiai […]

Skaityti daugiau »

PASAKYK LABAS – Rietavo verslų pristatymui

Dalinamės informacija ir kviečiame Jūsų savivaldybėje įsikūrusius verslus PASAKYTI LABAS Lietuvai.

Skaityti daugiau »

Suorganizuotas informacinis renginys Rietavo bendruomenei

2022 m. gruodžio mėn. 06 d. suorganizuotas informacinis renginys Rietavo bendruomenei, kurio metu buvo pristatyta Rietavo miesto VVG veikla. Informaciniame renginyje dalyvavo 20 dalyvių.

Skaityti daugiau »

Suorganizuotas susitikimas su studentais

2022 m. lapkričio mėn. 17 d. suorganizuotas susitikimas su studentais (36 dalyvių), kurio metu RMVVG administracija pristatė visus Rietavo MVVG įvykdytus projektus ir jų rezultatus. Susitikimo metu taip pat vyko diskusijos apie jaunimo vykdytus projektus arba projektus, kurie jaunimui yra aktualūs.

Skaityti daugiau »

Utenos MVVG vizitas Rietave

2022 m. rugsėjo mėn. 22 dieną Utenos MVVG atstovai atvyksta į Rietavą susipažinti su Rietavo MVVG vykdomais projektais.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Šaukiamas Rietavo miesto vietos veiklos grupės visuotinis narių susirinkimas

Informuojame, kad 2022 m. rugsėjo mėn. 02 d. 14.00 val. VšĮ Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salėje (Parko g. 5, Rietavas) šaukiamas Rietavo miesto vietos veiklos grupės visuotinis narių susirinkimas.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Mažinkime atskirtį kartu (Vakarų Lietuvos regionas)

Kviečiame registruotis į PASKUTINĮ Europos socialinio fondo agentūros organizuojamą informacinį renginį „Mažinkime atskirtį kartu!“ (Vakarų Lietuvos regionas), kviečiantį dalyvauti Alternatyvių Investicijų Detektoriaus projekte.

Renginio tikslas – platinti projekto „Alternatyvių investicijų detektorius (AID)“ žinomumą, paskatinti regiono atstovus, viešus ir privačius juridinius asmenis, aktyviai įsitraukti į projekto veiklas teikiant savo idėjas, kurios, plėtojant socialinės integracijos paslaugas, didintų socialiai pažeidžiamų, socialinę riziką ir atskirtį patiriančių asmenų galimybes aktyviai dalyvauti bendruomenėje ir darbo rinkoje ir taip prisidėtų prie socialinės atskirties mažinimo regione.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Konkursas „Europos burės 2022“

Informuojame, kad Finansų ministerijos iniciatyva, prasidėjo geriausių Europos Sąjungos fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burės 2022“ rinkimų konkursas.

​​Informaciją apie renginį, konkurso sąlygos ir taisyklės – https://www.15min.lt/verslas/naujiena/pranesimai/konkurso-europos-bures-2022-taisykles-231-1910670.

​​Taip pat informacija skelbiama Europos Sąjungos struktūrinių fondų svetainėje – https://www.esinvesticijos.lt/lt/naujienos-1/naujienos/prasideda-registracija-i-europos-bures-2022-konkursa.

Kviečiame projektus aktyviai dalyvauti konkurse bei iki š. m. rugsėjo mėn. 04 d. (imtinai) užpildyti projekto registracijos formą.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Paskelbta viešoji konsultacija

Paskelbta viešoji konsultacija dėl pažangos priemonės „Didinti visuomenės įsitraukimą į vietos problemų sprendimą“:

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Utenos MVVG kviečia dalyvauti renginyje

Utenos MVVG kviečia dalyvauti renginyje, kuris vyks 2022 m. birželio mėn. 08 d. Utenoje. Kviečiami sudalyvauti Rietavo MVVG nariai ir subjektai, kurie įgyvendino projektus ir arba dalyvauja sprendimų priėmime.

​​Registracija – https://forms.gle/PjUq6wVbRCCpQZ61A.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Klausimynas socialinių inovacijų ekosistemos dalyviams

Europos socialinio fondo agentūra, kartu su tarptautiniais partneriais, Europos socialinio fondo vadovaujančiomis institucijomis iš Belgijos, Čekijos ir Suomijos įgyvena Europos Komisijos remiamą projektą „PEnCIL“, skirtą socialinių kompetencijų inovacijų centro Lietuvoje steigimui. Agentūra buvo deleguota LR finansų ministerijos atstovauti Lietuvai šiame projekte ir tapti nacionaliniu socialinių inovacijų kompetencijų centru. Įkurtas centras rems inovatyvius projektus, teiks valdžios institucijoms konsultacijas, žinias ir praktinę patirtį apie ESF+ socialinių inovacijų finansavimo galimybes, organizuos mokymus, diskusijas bei tinklaveiką tiek nacionaliniu, tiek Europos lygiu.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

VDU Žemės ūkio akademija kviečia jau į antrus metus organizuojamą renginį „Regionų ateities forumas 2022“

VDU Žemės ūkio akademija kviečia jau į antrus metus organizuojamą renginį „Regionų ateities forumas 2022“, kuriame išgirsite daugiau nei 20 nusipelniusių mokslininkų pranešimų su jų įžvalgomis, kurios pagrįstos tyrimų rezultatais.

​​Plenarinės sesijos metu vyks aktyvios diskusijos, kurių metu valdžios, mokslo ir verslo atstovai pasisakys aktualiomis temomis regionams bei jų žmonėms. Renginyje bus plėtojamos temos ir diskusijos apie sumanius kaimus, kokybišką maistą, žolynų svarbą šiuolaikiniame gyvenime.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Atmintinė dėl pelno nesiekiančių subjektų atskaitomybės

Pastebėta, kad dalis #NVO Juridinių asmenų registrui teikia teisės aktų reikalavimų neatitinkančius finansinių ataskaitų rinkinį ir metinį pranešimą, o neretai ir išvis neteikia (https://bit.ly/391m9eB).

Atsižvelgiant į tai, kad šiuo laikotarpiu yra rengiami, tvirtinami (pagal įstatymų nuostatas, t.y. per 4 mėnesius nuo finansinių metų pabaigos visuotinis dalininkų (narių) susirinkimas tvirtina metinių finansinių ataskaitų rinkinį) ir teikiami Registrui atskaitomybės dokumentai (Registrui pateikiamas metinių finansinių ataskaitų rinkinys ir metinis pranešimas ar veiklos ataskaita kiekvienais metais per 30 dienų nuo jų patvirtinimo momento) ir siekiant paskatinti ir padėti NVO tinkamai parengti ir laiku paskelbti savo atskaitomybės dokumentus, kviečiame susipažinti su ATMINTINE.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Rietavo savivaldybės NVO posėdis

2022 m. gegužės mėn. 05 d. organizuojamas Rietavo savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos (NVO taryba) posėdis. Kviečiame iki posėdžio atsiųsti savo asociacijų pageidavimus, poreikius, sprendžiamus klausimus, pasiūlymus naudingus jūsų organizacijoms. NVO taryba turi patariamąjį balsą siekiant priimti reikalingus nevyriausybinėms organizacijoms sprendimus Savivaldybės lygmenyje.

Lauksime jūsų žinučių!

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Šaukiamas Rietavo miesto vietos veiklos grupės visuotinis narių susirinkimas

Informuojame, kad 2022 m. balandžio mėn. 21 d. 11.00 val. VšĮ Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salėje (Parko g. 5, Rietavas) šaukiamas Rietavo miesto vietos veiklos grupės visuotinis narių susirinkimas.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame projektų vykdytojus dalyvauti seminare „Viešieji pirkimai: 2022 m. pasikeitimai“

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė kviečia projektų vykdytojus dalyvauti seminare „Viešieji pirkimai: 2022 m. pasikeitimai“, kurį ves lektorius Tomas Vasiliauskas, UAB „Pokyčių valdymas“ vadovas.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame projektų vykdytojus dalyvauti seminare „Kaip efektyviai dirbti nuotolinėje komandoje“ ir „Kokie instrumentai efektyvūs nuotoliniame komandiniame darbe“

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė kviečia projektų vykdytojus dalyvauti seminare „Kaip efektyviai dirbti nuotolinėje komandoje“ ir „Kokie instrumentai efektyvūs nuotoliniame komandiniame darbe“, kurį ves lektoriai Nerijus Šėža ir Donatas Bukelis.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Įgyvendintas projektas „Senjorų socialinė integracija“

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Rietavo trečiojo amžiaus universitetas (TAU) sėkmingai užbaigė projektą „SENJORŲ SOCIALINĖ INTEGRACIJA“. Projektas įgyvendinamas vadovaujantis 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ 08.6.1-ESFA-T- 927 priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ lėšomis, skirtomis iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti mokymuose 2021 m. gruodžio mėn. 09 d. nuo 09.00 iki 17.00 val.

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendindama projektą „Trijų dimensijų spausdinimas“ Nr. 08.6.1- ESFA-T-927-01-0318 organizuoja mokymus „Prototipų projektavimas“ tema, skirtus jauno verslo subjektų žinių gilinimui trijų dimensijų spausdinimo sferoje ir bendradarbiavimo tinklo kūrimui.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti mokymuose 2021 m. gruodžio mėn. 08 d. nuo 09.00 iki 17.00 val.

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendindama projektą „Trijų dimensijų spausdinimas“ Nr. 08.6.1- ESFA-T-927-01-0318 organizuoja mokymus „Medžiagos ir testavimas“ tema, skirtus jauno verslo subjektų žinių gilinimui trijų dimensijų spausdinimo sferoje ir bendradarbiavimo tinklo kūrimui.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti mokymuose 2021 m. gruodžio mėn. 07 d. nuo 09.00 iki 17.00 val.

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendindama projektą „Trijų dimensijų spausdinimas“ Nr. 08.6.1- ESFA-T-927-01-0318 organizuoja mokymus „Mechatronikos ir inžinerijos pradmenys“ tema, skirtus jauno verslo subjektų žinių gilinimui trijų dimensijų spausdinimo sferoje ir bendradarbiavimo tinklo kūrimui.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti mokymuose 2021 m. spalio mėn. 15 d. nuo 09.00 iki 17.00 val.

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendindama projektą „Trijų dimensijų spausdinimas“ Nr. 08.6.1- ESFA-T-927-01-0318 organizuoja mokymus „3D modelių paruošimas spausdinimui“ tema, skirtus jauno verslo subjektų žinių gilinimui trijų dimensijų spausdinimo sferoje ir bendradarbiavimo tinklo kūrimui.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti mokymuose 2021 m. spalio mėn. 13 d. nuo 09.00 iki 17.00 val.

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendindama projektą „Trijų dimensijų spausdinimas“ Nr. 08.6.1- ESFA-T-927-01-0318 organizuoja mokymus „3D modeliavimas“ tema, skirtus jauno verslo subjektų žinių gilinimui trijų dimensijų spausdinimo sferoje ir bendradarbiavimo tinklo kūrimui.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje 2021 m. spalio mėn. 11 d. nuo 14.00 iki 17.00 val.

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendindama projektą „Trijų dimensijų spausdinimas“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0318 organizuoja apvalaus stalo diskusiją, skirtą jauno verslo subjektų bendradarbiavimo tinklo kūrimui.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Įgyvendinamo projekto „Tapatumo.link“ metu vyksta reikšmingi darbai

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Rietavo savivaldybės kultūros centras sėkmingai įgyvendina projektą „Tapatumo.link“ vadovaujantis 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0328 priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ lėšomis iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto.

Norime priminti ir pasidžiaugti, kad Rietavo kultūros centras vykdo projektą „Tapatumo.link“, kurio metu įkurtame kūrybiniame ceche vyksta reikšmingi darbai, kurių rezultatai jau džiugina.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje 2021 m. spalio mėn. 08 d. nuo 14.00 iki 17.00 val.

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendindama projektą „Trijų dimensijų spausdinimas“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0318 organizuoja apvalaus stalo diskusiją, skirtą jauno verslo subjektų bendradarbiavimo tinklo kūrimui.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Aktuali informacija projektų vykdytojams

2021 m. rugsėjo mėn. 13 d. atsinaujinus Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. vasario mėn. 26 d. nutarimui Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ (toliau – nutarimas), atsirado tam tikri ribojimai vykdant veiklas kontaktiniu būdu.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje 2021 m. rugsėjo mėn. 15 d. nuo 14.00 iki 17.00 val.

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendindama projektą „Trijų dimensijų spausdinimas“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0318 organizuoja apvalaus stalo diskusiją, skirtą jauno verslo subjektų bendradarbiavimo tinklo kūrimui.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Jau gerokai įsibėgėjęs projektas „Tapatumo.link“ džiugina pirmaisiais rezultatais

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Rietavo savivaldybės kultūros centras sėkmingai įgyvendina projektą „Tapatumo.link“ vadovaujantis 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0328 priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ lėšomis iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje 2021 m. rugpjūčio 24 d. nuo 14.00 iki 17.00 val.

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendindama projektą „Trijų dimensijų spausdinimas“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0318 organizuoja apvalaus stalo diskusiją, skirtą jauno verslo subjektų bendradarbiavimo tinklo kūrimui.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje 2021 m. rugpjūčio 06 d. nuo 14.00 iki 17.00 val.

Asociacija Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendindama projektą „Trijų dimensijų spausdinimas“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0318 organizuoja apvalaus stalo diskusiją, skirtą jauno verslo subjektų bendradarbiavimo tinklo kūrimui.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Sveikinimas Su Švč. Velykomis

Skaityti daugiau »

Interaktyvaus leidinio „Miestų bendruomenių projektai 2017-2021“ pristatymo renginys

2017 m. pradėtos įgyvendinti miestų vietos veiklos grupių strategijos jau atskleidė turtingą spalvų paletę, o gerąsias patirtis spėjo perimti vėliau startavusių miestų bendruomenės.

Kviečiame į interaktyvaus leidinio „Miestų bendruomenių projektai 2017-2021“ pristatymo renginį, kuriame įgyvendintos išskirtinės idėjos ir populiarios iniciatyvos, jautrausiai paliečiančios socialinę atskirtį patiriančius gyventojus.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame jauną verslą įgyti naujų įgūdžių ir kompetencijų 3D spausdinimo srityje

Kviečiame jauną verslą – ne ilgiau kaip 2-jus metus Rietavo mieste veikiančių įmonių steigėjus, vadovus, darbuotojus arba savarankiškai dirbančius asmenis įgyti naujų įgūdžių ir kompetencijų 3D spausdinimo srityje bei šias kompetencijas panaudoti savo versle.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

„Ugdymas karjerai per savanorišką veiklą“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0186

2020 m. spalio mėn. 29 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko praktiniai mokymai (dirbtuvės), kurio metu 10-šimt pedagogų sėmėsi patirties iš koučingo ir mentorystės eksperto Ugniaus Savicko. Šių mokymų dėka dalyvavusieji pedagogai tobulino gebėjimus jaunimo konsultavimo srityje, mokėsi bendradarbiauti, geriau pažinti save ir kitus. Taip pat gilino savo žinias apie kito asmens supratimą ir empatiją, komandos formavimą, pokalbio vedimo subtilybes. Mokymai buvo organizuojami įgyvendinant 2014-2020 […]

Skaityti daugiau »

Stovykla bendrijos „Rietavo viltis“ nariams prie Baltijos jūros

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Rietavo viltis“ 2020 m. rugpjūčio mėn. 24 – 26 dienomis vykdė projektą „Socialinė integracija per kūrybiškumą, užimtumą Rietavo žmonėms su sutrikusio intelekto negalia“ (projekto numeris – 08.6.1- ESFA – T-927-01-0192).

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Seminaras jaunam verslui „Tautinio paveldo sertifikavimas“

2020 m. rugpjūčio mėn. 25 d. 09.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko g. 5, LT-90311 Rietavas.

Seminaro tikslas – aptarti kuo skiriasi tautinio paveldo, regioniniai ir vietos produktai, kokios yra jų funkcijos bei kaip galima padidinti jų pridėtinę vertę ir sertifikuoti. Seminare pasidalinsime gerosios patirties pavyzdžiais apie Rietavo savivaldybėje ir Žemaitijos regione gyvenančius bei dirbančius tradicinius amatininkus, jų sertifikuotus ir tautinio paveldo pripažintus produktus. Aptarsime tautinio paveldo, regioninių ir vietos produktų populiarinimo, pateikimo ir pardavimo būdus. Apžvelgsime pagrindinius pasirengimo mugėms ir parodoms principus. Seminaru taip pat siekiama skatinti vietos produktų ir (ar) paslaugų tiekimo turizmui verslo modelio prototipo vystymą, kurti aukštos pridetinės vertės pasiūlymus.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Seminaras jaunam verslui „Bendradarbiavimas“

2020 m. rugpjūčio mėn. 18 d. 09.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko g. 5, LT-90311 Rietavas.

Seminaro tikslas – suteikti seminaro dalyviams teorinių žinių ir praktinių patarimų, skatinančių bendradarbiavimą ir padėsiančių siekti bendradarbiavimo efektyvumo. Bendradarbiavimas, tai svarbus gebėjimas, atveriantis galimybes efektyviai siekti savo tikslų, mokytis iš kitų, nepasimesti sudėtingose situacijose, mokytis lyderystės ir iniciatyvos, įgyvendinant įvairius sumanymus.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje 2020 m. rugpjūčio 11 d. nuo 13.00 iki 17.00 val.

Vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“ įgyvendina projektą „Veik Rietave“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0005 ir kviečia Jus dalyvauti organizuojamoje apvalaus stalo diskusijoje.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Įgyvendinamas projektas „Trijų dimensijų spausdinimas“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0318

Pagrindinis projekto tikslas – vykdyti įvairias mokomąsias veiklas, kurių metų net 10 projekto dalyvių (savanoriai, jauni verslo subjektai veikiantys Rietavo mieste) turės galimybę pagilinti ir įgyti šias kompetencijas: modernių, šiuolaikinių technologijų panaudojimas, kompiuterinio dizaino programavimas, verslumas, partnerystė, bendradarbiavimas nekonkuruojant, strateginis planavimas ir kita.

Projekto dalyviai turės galimybę pradėti nuosavą verslą pasinaudodami projekto metu įsigyta įranga (3D spausdintuvas). Naudodamiesi šia įranga dalyviai galės kurti įvairius daiktus. Idėjos, kaip šiuolaikiškai galima panaudoti 3D spausdintuvą, bus generuojamos kartu su projekto dalyviais nuo pat projekto vykdymo pradžios. Įrangos įsigijimas prisidės prie vietos plėtros strategijos tikslo („Paskatinti gyventojų užimtumą per verslumo ugdymą ir įsidarbinimo galimybių Rietavo mieste gerinimą“) pasiekimo, kadangi dalyviams bus suteikiama galimybė naudotis įranga kuriant nuosavą verslą ir taip pagerinti Rietavo bendruomenės narių padėtį darbo rinkoje teikiant pagalbą verslo plėtrai.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Seminaras jaunam verslui „Klientų aptarnavimas“

2020 m. rugpjūčio mėn. 06 d. 09.00 val. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko g. 5, LT-90311 Rietavas.

Seminaro tikslas – sužinoti svarbiausius savo ir įmonės įvaizdžio formavimo bei tobulinimo ypatumus. Seminaro metu dalyviai aptars būtinas profesionalaus darbuotojo savybes ir nuostatas, daugiau sužinos apie kliento arba vartotojo pasitenkinimą ir komunikacijos ypatumus.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje 2020 m. rugpjūčio 03 d. 13.00 – 16.00 val.

Rietavo miesto vietos veiklos grupė (toliau – RMVVG) baigia įgyvendinti projektą „Mobilus paslaugų centras“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0003, kurio metu buvo išvystyti nauji paslaugų pasiūlymai Rietavo savivaldybės gyventojams ir šioje teritorijoje veikiančioms įstaigoms.

Daugiau informacijos – ČIA.

Skaityti daugiau »