Drąsiai skambinkite
+370 448 68 202

Rietavo miesto vietos veiklos grupės mokymai jauniems verslams 2020 m. liepos mėnesį

Rietavo miesto vietos veiklos grupė įgyvendina projektą „Mobilus paslaugų centras“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0006, kuriuo siekia išvystyti paslaugas Rietavo sav. gyventojams bei įstaigoms. Jauni verslai turi unikalią galimybę burtis į paslaugų klasterį ir išvystyti bei pateikti į rinką naujas mobilias paslaugas, tokias kaip aplinkos tvarkymas, malkų skaldymas, sniego valymas, maisto produktų tiekimas ir kt.

Mokymų temos ir grafikas:

  • „Efektyvaus klasterio kūrimas“ – 2020 m. liepos 15 d.;
  • „Vertė vartotojui ir jos komunikacija“ – 2020 m. liepos 17 d.;
  • „Efektyvūs pardavimai“ – 2020 m. liepos 23 d.;
  • „Strateginis valdymas ir konkurencinis pranašumas“ – 2020 m. liepos 29 d.

Mokymus ves išmanantys ir kompetentingi konsultantai, turintys patirties klasterių ir tinklų vystyme, organizacijų ir įmonių strategijų vystyme, atskleidžiant jų konkurencinius pranašumus, formuluojant vertės pasiūlymus. Mokymų dalyviams bus suteikti pažymėjimai. Mokymų vertė – 302,00 EUR/asmeniui (tikslinei grupei mokymai – nemokami).

Kviečiame tikslinę grupę – jaunas įmones, viešąsias įstaigas, asociacijas arba savarankiškai dirbančius asmenis pagal pažymą ar verslo liudijimą, pradėjusius savo veiklą Rietavo mieste (registruotus Rietavo mieste arba turinčius patalpų nuomos sutartis Rietavo mieste) ne anksčiau kaip prieš dvejus metus, registruotis į mokymus. Mokymuose gali dalyvauti įmonių steigėjai, vadovai, darbuotojai, valdymo organų atstovai.

Mokymai vyks:

  • Data ir laikas – 2020 metų liepos mėnesį.
  • Vieta – Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė.
  • Registracija – el. p. rietavomvvg@gmail.com arba mob. tel. +370 640 17 312.

Vietų skaičius ribotas, todėl bus vykdoma atranka. Rietavo miesto vietos veiklos grupės darbuotojai susisieks ir informuos Jus iš anksto apie atrankos rezultatus. Kilus papildomiems klausimams, susisiekti aukščiau nurodytais kontaktais.

Finansuojama iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Projekto vykdytojas – Rietavo miesto vietos veiklos grupė.

https://www.rietavomvvg.lt